Pasja i profesjonalizm

ul. Wojciechowska 7J, 20-704 Lublin
tel. 81 311 50 20 lub kom. 609 699 345

FAQ

Turnusy i obozy letnie

Co zawiera się w cenie turnusu? Czy muszę coś dopłacać na miejscu?

Cena, którą podajemy w ofercie zawiera praktycznie wszystko. Możesz wziąć dodatkową gotówkę na drobne wydatki, typu pamiątki czy lody, jednak nie jest to niezbędne. Nasz turnus jest propozycją kompleksową. Noclegi, wyżywienie, terapia dla dzieci, warsztaty i szkolenia dla rodziców, bogaty program wycieczek i atrakcji dodatkowych, pakiet ubezpieczeń, opłata klimatyczna i wiele więcej. Nasz turnus jest zdecydowanie opcją typu „all inclusive” :) Co dokładnie obejmuje cena każdego wyjazdu podaliśmy w opisie oferty.

Dlaczego turnus tyle kosztuje?

Nie mamy nic do ukrycia. Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym znajdziesz wyczerpującą odpowiedź na Twoje pytanie: obejrzyj film.

Czym różni się Turnus Rehabilitacyjny od Turnusu Terapeutycznego?

Oba wyjazdy są przeznaczone dla dziecka z minimum jednym opiekunem/rodzicem. Turnus Rehabilitacyjny trwa pełne 2 tygodnie i organizowany jest w ośrodku posiadającym wpis do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych. Dzięki czemu możesz na takim wyjeździe wykorzystać przyznane dofinansowanie z funduszy PFRON. Turnus Terapeutyczny posiada zbliżony program do turnusu rehabilitacyjnego, ale może być krótszy niż 14 dni. Turnus Terapeutyczny odbywa się w ośrodku, który nie posiada wpisu do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych (nie ma to żadnego związku z jego standardem). Z tych powodów nie możesz wykorzystać na nim przyznanego dofinansowania z funduszy PFRON. Niezależnie od tego na obu rodzajach turnusów będziesz mógł/mogła bez problemu skorzystać z otrzymanych dofinansowań celowych z innych źródeł, lub funduszy zbieranych na subkontach w fundacjach w ramach środków z „1,5%”.

To będzie mój pierwszy turnus. Nie wiem co robić dalej, jak już się zapiszę?

Bez obaw. Z wielką przyjemnością Ci pomożemy i postaramy się wszystko wyjaśnić. Na początek podpowiemy skąd i jak możesz uzyskać dofinansowanie do turnusu. Pomożemy w rozliczeniach z fundacjami czy pracodawcą. Przypilnujemy wszelkich formalności. Przed turnusem dostaniesz od nas wszystkie niezbędne informacje. Będziesz wiedzieć co zabrać ze sobą na wyjazd, jak dojechać na miejsce, poznasz więcej szczegółów odnośnie ośrodka, zajęć terapeutycznych oraz planu dnia. Dostaniesz od nas też szczegółową ankietę dotyczącą funkcjonowania Twojego dziecka. Na jej podstawie oraz innych dokumentów, które nam prześlesz, terapeuci podzielą dzieci na grupy oraz przygotują się do prowadzenia zajęć. Cały czas jesteśmy też do Twojej dyspozycji. Zawsze jeśli tylko masz jakieś pytanie, pisz lub dzwoń. Zarówno przed turnusem, w trakcie, jak i po jego zakończeniu. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Czy mogę wyjechać całą rodziną?

Oczywiście, że tak. Nasze turnusy to zdecydowanie wyjazdy rodzinne. Większość naszych klientów łączy wyjazd na turnus ze swoimi rodzinnymi wakacjami. Wszystkie atrakcje, które mamy w ofercie, poza zajęciami terapeutycznymi, są skierowane do wszystkich uczestników. Zatem wspólnie całą rodziną jeździcie na wycieczki, korzystacie z basenów, bawicie się na dyskotekach czy też korzystacie z dodatkowych animacji dostępnych na turnusie. Nie musisz już wybierać czy jechać na turnus rehabilitacyjny z dzieckiem czy na rodzinne wakacje!

Moje dziecko jest na diecie. Czy na turnusach jest możliwość stosowania diety?

Tak, na wszystkich naszych turnusach możesz zamówić diety za dodatkową opłatą: bezglutenową, bezcukrową, bezmleczną i wegetariańską. Są to najczęściej stosowane diety przez uczestników naszych wyjazdów. Wiemy, jak istotne jest, aby taka dieta była zrobiona uczciwie. Dlatego jeśli mamy ją w ofercie danego wyjazdu, dajemy Ci naszą gwarancję, że tak będzie.

Jakie dokumenty są wymagane przy zgłoszeniu na turnus?

Do zgłoszenia na turnus wymagane jest jedynie wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Natomiast po podpisaniu umowy prześlemy ankietę dotyczącą poziomu funkcjonowania Twojego dziecka, przygotowaną przez terapeutów z naszych turnusów. Pozostałe dokumenty, takie jak diagnoza, orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, czy opinie ze szkoły/przedszkola mogą okazać się przydatne, ale nie będą obligatoryjne.

Czy mogę skorzystać z dofinansowania do turnusu?

Oczywiście. Na większości naszych turnusów rehabilitacyjnych masz możliwość skorzystania z dofinansowania ze środków PFRON oraz funduszy zgromadzonych na subkontach dzieci prowadzonych przez fundacje w ramach tzw. „1,5%”. Ale to nie wszystko. Istnieje w Polsce mnóstwo fundacji i stowarzyszeń, do których możesz zwrócić się o pomoc. Zadzwoń do nas, a podpowiemy jak to zrobić! Możesz też założyć zbiórkę np. na siepomaga.pl. Znamy wiele osób, które zebrały w ten sposób sporą część środków na swój turnus. Może i Tobie się uda.

Jak zorganizować dofinansowanie z PFRON?

W celu otrzymania dofinansowania z funduszy PFRON należy w odpowiednim urzędzie złożyć wniosek o „dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego”. W zależności od tego gdzie mieszkasz, właściwym urzędem może być MOPS, MOPR, PCPR, GOPS lub odpowiedni wydział Urzędu Miasta. Wnioski najczęściej przyjmowane są od początku roku, a przyznane dofinansowanie należy wykorzystać przed końcem roku. Wnioski o dofinansowanie możesz również złożyć internetowo za pośrednictwem portalu SOW sow.pfron.org.pl. Więcej o dofinansowaniu z PFRON przeczytasz TUTAJ.

Czy dostanę jakieś wskazówki/instrukcje o tym jak przygotować się do wyjazdu?

Tak, mniej więcej miesiąc przed wyjazdem wyślemy Ci maila ze zbiorem najważniejszych informacji dotyczących Twojego turnusu/obozu wraz z podpowiedzią jakie rzeczy należy wziąć ze sobą.

Zimowiska

Co jeśli nie będzie śniegu na stoku?

Jeszcze nigdy nie odwołaliśmy naszego zimowiska z powodu braku śniegu, a organizujemy je już od 15 lat. Wybieramy takie stacje narciarskie, które są doskonale przygotowane do uprawiania narciarstwa. Jeśli faktycznie warunki pogodowe będą na tyle niesprzyjające, że wyciągi zostaną zamknięte, to zaproponujemy alternatywne formy zajęć w czasie obozu. Jeśli taka propozycja nie będzie wystarczająco atrakcyjna, to wówczas oczywiście będzie można z takiego wyjazdu zrezygnować, a my zwrócimy wszystkie wpłacone pieniądze.

Moje dziecko jeszcze nigdy nie jeździło na nartach. Czy Wasz obóz jest dobrym pomysłem?

Zdecydowanie tak! Na naszych zimowiskach uczestnicy mają zajęcia z instruktorem w systemie 1 na 1, więc poziom zaawansowania nie ma znaczenia. Nasi instruktorzy potrafią doskonale nawiązywać relacje z dziećmi, dzięki czemu nauka jazdy na nartach od zupełnych podstaw idzie bardzo sprawnie. Czasami pierwsze lekcje poświęcane są dosłownie nauce zakładania butów, jednak praktycznie zawsze każdy z uczestników pod koniec zimowiska, przy pomocy lub bez niej, potrafi zjechać ze stoku.

Nie mam żadnego sprzętu narciarskiego. Czy będzie można go wypożyczyć?

Tak, zawsze bezpośrednio przy stacjach narciarskich w sezonie otwarte są wypożyczalnie sprzętu. Można tam na miejscu dobrać cały zestaw odpowiedni do wieku, wzrostu i wagi. Bardzo często staramy się też wynegocjować atrakcyjne rabaty dla uczestników naszych zimowisk. Mimo to, warto pomyśleć o wypożyczeniu sprzętu jeszcze przed wyjazdem. Być może w Twojej okolicy działa wypożyczalnia, która będzie miała niższe ceny niż ta, która działa bezpośrednio przy stoku w górach.

Jak zorganizowane jest szkolenie narciarskie?

Zajęcia z instruktorami narciarstwa na naszych obozach zawsze odbywają się w systemie 1 na 1. Dzięki temu prowadzący zajęcia może w pełni skupić uwagę na swoim podopiecznym i jego potrzebach. Na zimowiskach narciarskich zapewniamy 2h zajęć w ciągu dnia (1h rano i 1h po południu). Natomiast na zimowiskach terapeutyczno-narciarskich zapewniamy 1h dziennie.

Kiedy odbywają się zajęcia na stoku?

Zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach odbywają się codziennie w dwóch turach. Przed obiadem i po obiedzie. W zależności od rodzaju wyjazdu uczestnik zimowiska będzie miał zaplanowane dwie lub jedną godzinę zajęć z instruktorem. Ustalenie grafiku zajęć uzależnione jest od bardzo wielu różnych czynników. Zdarza się, że zajęcia każdego dnia wypadają o innej porze, jak i to, że codziennie będą o tej samej godzinie. Szczegółowe grafiki układane są bezpośrednio przed rozpoczęciem zimowiska.

Gdzie znajduje się stacja narciarska? Czy trzeba będzie do niej dojeżdżać?

Nasze zimowiska organizujemy w różnych ośrodkach i na różnych stacjach narciarskich. Zawsze dokładnie opisujemy to w ofercie konkretnego wyjazdu. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno ośrodki przy samym stoku. Takich mamy w naszej ofercie najwięcej. Wtedy na zajęcia można dojść pieszo spod samego pensjonatu/hotelu. Są też położone w okolicach stacji narciarskiej. Wówczas trzeba do niej dojeżdżać. Staramy się jednak, aby odległość ta była możliwie jak najkrótsza (kilka – kilkanaście minut dojazdu).

Czy karnety na wyciągi są w cenie?

Nie, karnety należy kupić indywidualnie na miejscu. Cena karnetów może być bardzo różna w zależności od pakietu jaki się wybierze. Osoby początkujące w ciągu zajęć korzystają z wyciągu zaledwie parę razy. Tymczasem bardziej doświadczeni narciarze robią to kilka razy częściej.

Czy mogę dokupić dodatkowe lekcje z instruktorem?

W tej sprawie bardzo prosimy napisać do nas maila lub zadzwonić. Zazwyczaj nie ma z tym problemu, jednak im bliżej wyjazdu, tym grafik zajęć naszych instruktorów jest coraz bardziej zapełniony.

Płatności i inne formalności

Czy muszę od razu płacić całą kwotę za wyjazd?

Nie. W ciągu tygodnia od otrzymania umowy należy wpłacić tylko zaliczkę w wysokości 20% wartości całej umowy za wyjazdy letnie lub 30% wartości całej umowy za wyjazdy zimowe. Pozostała należność powinna być uregulowana najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem.

Czy za wyjazd mogę płacić w ratach?

Tak. Po wpłaceniu zaliczki – 30% ceny – pozostałe 70% powinno zostać wpłacone najpóźniej na 30 dni przed początkiem wyjazdu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś tę kwotę podzielił/podzieliła na mniejsze części, wpłacając je na nasze konto przykładowo co miesiąc.

Czy mogę opłacić wyjazd z kilku różnych kont/źródeł/fundacji?

Tak, jeden wyjazd może zostać opłacony z wielu różnych źródeł. Jeśli planujesz takie rozwiązanie, proszę skontaktuj się z nami, aby odpowiednio omówić wszystkie szczegóły.

Czy mogę otrzymać fakturę pro-forma?

Oczywiście - wystarczy, że prześlesz nam dane mailowo, a przygotujemy dla Ciebie i prześlemy fakturę pro-forma do opłacenia.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście tak. Każdy uczestnik naszych wyjazdów otrzymuje fakturę. Szczegóły odnośnie rozliczeń otrzymasz od nas na maila razem z umową.

Kiedy mogę zrezygnować z wyjazdu?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami z umowy zawartej przez internet, można bezkosztowo zrezygnować w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Po tym czasie można odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed jej rozpoczęciem. Jednak w takiej sytuacji zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty w związku z poniesionymi kosztami. Wysokości opłaty związana będzie bezpośrednio z tym ile dni pozostaje do wyjazdu w momencie rezygnacji: 1) do 60 dnia przed datą wyjazdu – stała opłata manipulacyjna 500 PLN/os., 2) od 60 do 31 dni przed datą wyjazdu – 30% ceny imprezy, 3) od 30 do 21 dni przed datą wyjazdu – 40% ceny imprezy, 4) od 20 do 14 dni przed datą wyjazdu – 50% ceny imprezy, 5) od 13 do 8 dni przed datą wyjazdu – 70% ceny imprezy, 6) od 7 do 2 dni przed datą wyjazdu – 80% ceny imprezy, 7) na 1 dzień przed datą wyjazdu i mniej – 90% ceny imprezy.